26. května 2017 15:03 Josef Janečka

Jak u nás prodáte bez realitky?

Využijte zdarma služby pro prodej nemovitostí. Budete mít přehled o všech zájemcích a získáte bezplatnou konzultaci s realitním odborníkem.

Za inzerci u nás neplatíte

Svůj byt, dům nebo pozemek si můžete u nás inzerovat zdarma a neomezenou dobu. Pokud byste potřebovali prodat rychleji, máme pro vás rozšířenou inzerci, kterou si můžete zakoupit z pohodlí vaší administrace.

Služby pro prodej na jednom místě

Víme že prodej nemovitostí není jen o inzerci. Proto vám navíc přinášíme rozšířené funkce, které používají například i realitní makléři:

V průběhu prodeje můžete navíc přikoupit inzerci na 17 serverech, nebo vybrat z jakýchkoli zpoplatněných služeb zkušených advokátů. Ti vám vytvoří jakoukoli potřebnou smlouvu, nebo poskytnou právní radu.

Rada odborníka na reality

Ve vybraných regionech jsme pro vás spustili pilotní program "Hodinový makléř". Tato nadstandardní služba vám zdarma přinese služby zkušeného realitního odborníka, který vám během hodinové konzultace poradí a zodpoví všechny otázky, které vás zajímají ohledně prodeje vaši nemovitosti. Ověřte si dostupnost této služby ve vašem kraji.Štítky:

video rady a tipy

Nejnovější články

Inzerujte si svou nemovitost zdarma a využijte všechny služby na jednom místě.